Missing Consumer Key - Check Settings

Światowy Dzień Mózgu

Nasze przedszkole wzięło udział w Światowym Tygodniu Mózgu. Tego dnia dzieci obejrzały filmiki edukacyjne mające na celu zapoznanie z budową, a także funkcjami mózgu. Przedszkolaki dowiedziały się co to jest mózg, do czego jest nam potrzebny, a także za co jest odpowiedzalny. Dodatkowo dzieci poznały ciekawostki dotyczące pracy mózgu. Po usystematyzowaniu wiedzy dzieci przystąpiły do wykonania oryginalnej pracy manualnej przedstawiającej mózg. Dzieci z dużym zaangażowaniem malowały kalafior farbami. Na zakończenie zajęć na naszych przedszkolaków czekało wiele ciekawych zabaw rozwijających myślenie, pamięć, koncentrację, a także sprawność ruchową. Dzieci nawlekały guziki na sznureczek, budowały z klocków, grały w grę memory, a także rozwijały sprawność ruchową podczas toru przeszkód oraz przechodzenia po linie.

Leave a comment